laivas transfērs

Katru salas viesi mēs sagaidām iepriekš norunātā vietā ezera krastā, kur vēlāk ar laivu nogādājam līdz iepriekš rezervētajai teltij uz salas.

 
 
 

telts

Teltis ir mēbelētas un aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai pilnībā izbaudītu salas burvību. Interjers veidots minimālistisks, lai saglabātu dabisko brīvības un viegluma sajūtu. Katrā teltī atrodas divguļamā gulta un iespējams ievietot arī divas papildus gultas. Tāpat gandrīz visas no tām ir aprīkotas ar malkas krāsniņu, tā radot mājīguma sajūtu arī drēgnākos vakaros. No visām teltīm paveras skats uz ezeru.

 
 

virtuve

Mūsu virtuve, kas ir kopīga visiem salas viesiem, aprīkota ar visu nepieciešamo, lai ikviens viesis spētu pagatavot savu iecienītāko maltīti un atdzesēt vai uzsildīt mīļāko dzērienu - te ir gan ledusskapis, gan gāzes plītiņa, gan cepeškrāsns, kā arī visi vajadzīgie virtuves piederumi.

 
 

vannas istaba

Uz salas pieejama duša ar karsto ūdeni, kā arī nepieciešamākās lietas - matu fēns, bioloģisks šampūns un dvieļi. Cienot vietas neskarto apkārtni, aicinām lietot dabai draudzīgus matu un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Līdzīgi kā virtuve, arī vannas istaba ir kopīga visiem salas viesiem.

 
 

airu laiva

Lai iepazītu ne tikai pašas salas skaistumu, bet arī gleznaino Dagdas ezeru, viesiem bez papildu samaksas piedāvājam izmantot airu laivas. Tā varēsiet baudīt romantisku vakaru ezera vidū vai makšķerēt agrā rīta stundā.

 
 

Ugunskurs

Vakaros ikviens var iekurināt ugunskuru un ļauties sarunām gan savā kompānijā, gan iepazīties ar citiem salas viesiem. Ugunskura radītajā siltumā un tā kluso sprakšķu skaņās apsolām patiesi skaistu zvaigžņu vērošanas pieredzi.